TATTOO & PİERCİNG & Dövme - İstanbul Dövme Salonu - Dövmeci Murat - Şişli - kalıcı makyaj microblading 
CİHANGİR DÖVMECİ

İstanbul dövme salonu profesyonel sanat Murat ARI 

Profesyonel anlamda dövme yaptırmak için lütfen sanatında bir yerlere gelmiş sanatçıları tercih edin! ileri dönük pişmanlık yaşamak istemiyorsak bunu kendimiz için yapmalıyız...


TATTOO ART MURAT

0212 231 35 38 - 0537 266 60 90

İNSTAGRAM : tattoomurat 


cihangir dövme salonu tattoo murat taksim dövmeci istanbul

Binlerce yıllık geçmişi ile dövme insanlığın en büyük tutkularından biri. Gerek estetik açıdan mükemmel olmasıyla gerekse herkes için taşıdığı derin anlamlarla dövmenin bu denli çok sevilmesi aslında pek de şaşırtıcı bir durum değil. Ancak dövme yaptırmak anlık bir heves olarak algılanmamalı ve herkese de dövme yaptırmamalı çünkü anlık heveslerle, üzerinde düşünmeden ve özellikle de işinin uzmanı olmayan kişilere yaptırılan dövmeler gerçek bir hayal kırıklığı olabiliyor üstelik kimi insanlar bu hayal kırıklıklarını bir ömür boyu Üzerlerinde taşımak zorunda kalıyor. İşte tam da bu nedenle eğer dövme yaptırmaya karar verdiyseniz mutlaka usta dövme sanatçısı bulmanız gerekiyor.

istanbul dövme salonu tattoo murat taksim dövme salonu cihangir sanat

Öncelikle şunun altını çizmek gerekiyor dövme bir meslek olmanın ötesinde bir sanat dolayısıyla herkesin dövme yapması, dövmeci olabilmesi imkansız. Dövme sanatçısı olabilmek için eğitim ve bilginin yanı sıra yetenek de gerekiyor ve bu nedenle de herkes dövme sanatçısı olamıyor. Yani dövmecilik sanılandan çok daha zor ve özel bir meslek.

dövme stüdyosu istanbul dövme salonu tattoo murat kedi dövmesi portre şişli

Dövme yaptırırken iyi bir dövme sanatçısı ile çalışmak ilk koşul ve usta dövmeci fiyatları da tabi ki farklı. Ustalık dövme fiyatları konusunda en önemli kriterlerden biri ve hangi dövme tarzında olursa olsun iyi, başarılı ve ömür boyu keyifle taşınacak bir dövmeye sahip olmak için belirli bir meblağı gözden çıkartmak gerekiyor.

dövme salonu istanbul tattoo murat en iyi dövme çalışmaları

Dövme bir zorunluluk değil keyif ve bu keyfi hakkını vererek yaşamak için para konusunda çok fazla sıkıntı yapmamak önemli. Şunu söylemeliyiz; kaliteli malzeme kullanılarak iyi bir dövme sanatçısı tarafından yapılan bir dövmenin ucuz olma olasılığı bulunmuyor, aynı şekilde ucuz bir dövmenin de kaliteli malzemelerle iyi bir dövmeci tarafından yapılması imkansız. Yani ucuz dövmelerin başarılı ve sağlıklı olma şansı yok.

dövme modelleri istanbul dövmeci tattoo murat taksim cihangir şişli

Yine de usta dövme fiyatları konusunda kesin rakamlardan söz etmek mümkün değil zira her dövmecinin fiyat politikası farklı. Dolayısıyla bu konuda en sağlıklı bilgiyi almak için yapmanız gereken yaptırmayı düşündüğünüz desen ile birlikte usta bir dövmeciye gidip fiyat almak.

 

TATTOO ART MURAT

 

0212 231 35 38 - 0537 266 60 90

 

İNSTAGRAM : tattoomurat 
Adres : koca mansur no:6 kat:1 Şişli Merkez İstanbul Telefon : 0212 231 35 38 Faks : 0212 231 35 38 GSM : 0537 266 60 90 E-Posta : tattoo_murat@hotmail.com