TATTOO & PİERCİNG & Dövme - İstanbul Dövme Salonu - Dövmeci Murat - Şişli - kalıcı makyaj microblading 
DÖVME MODEL SEÇİMİ

dövme model seçimi istanbul dövme stüdyosu en iyi dövme modelleri

TATTOO ART MURAT

 

0212 231 35 38 - 0537 266 60 90

 

İNSTAGRAM : tattoomurat 


Dövme model seçimi yaparken ne istediğimizi bilmek en önemli etkenlerden birisidir. Eğer ne istediğimizi bilmeden dövme yaptırırsak bu ilerleyen yaşlarımızda bizim için problem olacaktır. Dövme modelini seçerken dövme kataloguna bakarak bir sürü zaman harcarız ama unutmayalım harcadığımız zamanın belkide bin katı kadar yaptırdığımız dövmeyi üstümüzde taşıyacağız. Bu yüzden mutlaka ve mutlaka dövme seçimini doğru yapmalıyız. Dövme seçme seçeneğimiz dışında ise kişiye özel dövme tasarlatmak var bu dövme tasarımları genellikle kişinin hayal gücüne ve dövme sanatçısının yaratıcılığına bağlı olarak gelişir, kişi hayal gücünde canlandırdığı bir figürü veya çocukluğu boyunca kendisine ana karakter edindiği bir kahramanı ve çok sevdiği birisini vücuduna işleyebilir.

en iyi dövme yapan yerler istanbul dövmeci murat arı şişli

Hepimizin dövme yaptırmadan önce kafasında belirlediği bir tarz veya bir fikir vardır. Dövme modeli seçerken Google+ dan aratmak yerine dövmenizi yaptıracağınız sanatçıya başvurmanız çok daha doğru olacaktır. Size arşivinden en uygun modeli gösterip gerekirse size özel tasarım yapabilmelidir, tabi bu tasarımı yapabilecek kadar tecrübeli olmalıdır. Dövme sanatçısına ne yaptırmak istediğinizi, ne anlam taşımasını istediğini sizi etkileyen herhangi bir şeyi, gördüğünüz bir rüyayı anlatmaktan çekinmeyin. Size en uygun dövme modelini hazırlayıp fikirlerinize göre şekillendirecektir. Vücudunuzda yaptırılmaya uygun bölgeleri tavsiye edip yapılacak yere göre ölçülendirilecektir.

en iyi dövme yapan yerler istanbul dövmeci murat arı şişli

Dövme seçiminde en dikkat edilmesi gereken konuların başında tabikide dövme yaptıracağımız dövmecinin tecrübe ve yeteneği gelmektedir. Tecrübeli bir dövme sanatçısı aynı zamanda karşıdaki kişiyi en iyi anlayabilen dövmecidir, henüz seçim konusunda karar vermemiş veya kararsız kalmış birisini hayatı boyunca taşıyacağı bir model konusunda yönlendirebilmek çok önemlidir.

dövme modelleri istanbul dövmeci murat arı uzman dövme sanatçısı

Hepimiz dövme yaptırmaya karar verdikten sonra dövme model seçimi ile istediğimiz gibi dövmemiz olsun isteriz. Bu süreç karar verme açısından da zor bir süreçtir dolayısıyla ince eleyip sık dokuyarak modeller arasında gezinip dururuz. Böyle durumlarda kişiye özel dövme tasarlanabileceğini unutmamanız gerekir. Dövme model seçimi ile sizlere ilham verebilecek görselleri aşağıdan incelebilirsiniz.

 

  • dovme-model-secimi
  • dovme-model-secimi-3
  • dovme-model-secimi-4
  • dovme-model-secimi-5
  • dovme-model-secimi-6
  • dovme-model-secimi-7


Profesyonel anlamda dövme yaptırmak için lütfen sanatında bir yerlere gelmiş sanatçıları tercih edin! ileri dönük pişmanlık yaşamak istemiyorsak bunu kendimiz için yapmalıyız...

 

TATTOO ART MURAT

 

0212 231 35 38 - 0537 266 60 90

 

İNSTAGRAM : tattoomurat 

 

Adres : koca mansur no:6 kat:1 Şişli Merkez İstanbul Telefon : 0212 231 35 38 Faks : 0212 231 35 38 GSM : 0537 266 60 90 E-Posta : tattoo_murat@hotmail.com